האירגונית שלי – לוח תכנון לתלמיד

(2 חוות דעת לקוח)

35.00 

האירגונית שלי – לוח שליטה ומעקב לתלמידי בית הספר היסודי ולחטיבה. הקליקו על האיורים לראות אותם בהגדלה!

ראו פרטים בהמשך העמוד…

מק"ט: 241270 קטגוריה:

תיאור

אחרי הצלחה אדירה בשיווק מפה לאוזן אנחנו מעלים לכאן את לוח הארגונית שלי”  – לוח ארגון מידע חשוב עבור תלמידי יסודי וחטיבה.

הארגונית שלי” הנה כלי עזר חשוב להתארגנות עבור כל התלמידים, אך בעיקר הצלה עבור ילדי  ADD/ ADHD  או ילדים עם קשיי התארגנות אשר קצת שוכחים את עצמם ו”מתפזרים“.

יתרונות המוצר

 • ריכוז מידע חשוב: הארגונית תרכז עבור ילדך את כל אותו המידע החשוב עבורו כדי שלא יישכח ויהיה בשליטה.
 • פיתוח מיומנויות שימוש מתמיד ב “ארגונית” יפתח בילדיכם את המיומנויות הבאות: יכולת ארגון וסדר, עצמאות, ואחריות אישית על משימותיו. שיפור במיומנויות אלו יקנו לו יותר בטחון עצמי וודאות.
 • תזכורת לציוד נלווה – בתוך מערכת השעות מופיעה תזכורת עבור מקצוע בו נדרש להביא ציוד נוסף. פירוט לציוד הנלווה למקצוע זה, יכתב בטבלת “אביזרים נלווים” דבר שיעזור לו לארגן את המערכת כמו שצריך מבלי לשכוח ציוד נוסף.
 • וודאות גם בנושא האוכל– לא עוד הפתעות של אוכל לא רצוי. לא עוד כריך שנזרק לפח! כמה פעמים קרה לך שהכנת עבורו כריך לביה”ס אך באותו היום הוא החליט לזרוק אותו לפח כי לא רצה לאכול זאת? בתוך מערכת השעות מופיעה משבצת למילוי עבור אוכל מועדף לאותו היום. לא עוד ריבים או “הפתעות” בנוגע לאוכל.
 • גודל ונראות: לוח “ארגונית”  הנו לוח גדול (גודל A3), ידידותי וצבעוני, כך שלילד/ה יהיה כיף להשתמש בו.
 • עמידות: לוח רב שימושי, מצופה קפסולציה וישמש את ילדיכם לשנים רבות!
 • אופן השימוש בלוחבארגונית ישנן 7 טבלאות המרכזות מידע, ביניהן טבלאות קבועות (מערכת שעות/מידע חשוב/ אביזרים וכו’) וטבלאות משתנות (אירועים/ משימות/ בחינות וכו’).

 

המלצות לשימוש

 •  כתיבה / מחיקה – כדי שהמידע יהיה עמיד ולא ימחק במהלך הכתיבה, ממליצה למלא את הטבלאות הקבועות בעזרת טוש פרמננט דק (F) ואילו את הטבלאות המשתנות, אפשר למלא עם כל טוש רגיל אשר נמחק בקלות. כמובן שניתן גם למלא בטוש פרמננט את כל הטבלאות.
 • כתיבה –  אם בחרתם לכתוב בטוש רגיל, כדי שהמידע לא ימחק במהלך הכתיבה , אני ממליצה לכותבים ביד ימין, להתחיל למלא  את הלוח מצידו השמאלי ולהתקדם אל צידו הימני.  לכותבים ביד שמאל, להתחיל את מילוי הטבלאות מימין לשמאל.
 • מחיקה  טוש רגיל – ניתן למחיקה בעזרת מגבון לח או סתם טישו. טוש פרמננט – ניתן למחיקה בעזרת מגבון הטבול במעט אצטון או מסיר לק.
 • הערה: לקטנים הכותבים בטוש פרמננט – ממליצה שמחיקת המידע תעשה בהשגחה הורית.

 הסבר כללי 

טבלת “אירועים חשובים” – בטבלה זו ניתן לרשום מועדים שחשוב לזכור , כגון: מועד בו יש להגיע עם חולצה לבנה, ימי הולדת חשובים, תור לרופא, או כל מועד חשוב שלקראתו יש צורך להיערך.

טבלת “מערכת שעות” –   שורת “מקצוע עם אביזרים–יש לרשום את המקצוע בו נדרש להביא ציוד נלווה . פירוט הציוד יופיע בטבלת אביזרים נלווים. (תנ”ך -תנ”ך מלא, מתמטיקה – מחשבון, אומנות – תיקיית אומנות וכד’).

שורת “מקצוע עם אביזרים”, ממליצה לכתוב בצבע אדום כך שיבלוט בתוך המערכת ויזכיר לתלמיד את אותו המקצוע שעבורו נדרש להכניס ציוד נוסף.

טבלת “המשימות שעלי לבצע” –  בה יצוינו אלו משימות יומיות או שבועיות לפי הצורך. יש לסמן ב √ לאחר כל משימה שבוצעה.

טבלת “הבחינות הקרובות” –  בה יצוינו הבחינות הקרובות של אותו החודש.

 

**המוצר ישלח ללקוח תוך 3 ימי עסקים בדואר רשום.

ניתן גם לאיסוף עצמי.

 

2 ביקורות עבור האירגונית שלי – לוח תכנון לתלמיד

 1. g2649716

  אילנה יקרה ,

  לפני כחודש רכשתי ממך את לוח “הארגונית שלי” עבור בני בן ה 10 שמתקשה בהתארגנות העצמאית שלו , וכעת לאחר תקופת הסתגלות מצידנו רוצה להודות לך מכל הלב על הלוח הנפלא שבנית.

  רואים שחשבת על כל . מאוד עוזר שכל המידע הנדרש מרוכז בלוח אחד גדול.
  בתחילה היה לי קשה לשכנעו להשתמש בלוח. מודה שרציתי בזה יותר ממנו, אך לאחר שננזף כמה פעמים ברציפות על אי הגשת מטלות ועל אי הבאת כל הציוד הנדרש לכיתה ,בני השתכנע להשתמש בלוח.

  פעלתי בהמשך להכוונתך הטלפונית וגם על כך ברצוני להודות לך אישית. היית מקסימה וסובלנית ונכונה לעזור ולייעץ. כעת השימוש בלוח הפך עבורו לשגרה וקל יותר לעקוב אחר המשימות והמטלות השוטפות שלו. בתור אימא אני שמחה ומודה על כך שנטל המשימות שלו ירד מכתפי .
  תמשיכי ליצור עבורנו עזרים נוספים.

  נ.ב, קוראת בקביעות את הפוסטים שלך ונעזרת בהם 🙂

  המון תודה , רויטל .

 2. rina110181

  הי אילנה, הבת שלי כבר שבועיים עם הלוח וממש ממש נהנית להשתמש בו. הוא ממש עושה לה סדר בחיים. תודה, רינה

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll Up