כללי

ברוכים הבאים לאתר קידום יכולות הילדים וההורים!

שלום חברים

אתר זה נבנה מתוך אהבה גדולה לכל הילדים ובעיקר לילדים עם לקויות למידה, הפרעות קשב (ADD/ADHD ), בעיות התארגנות, שלא פעם נתקלים באתגרים הלא פשוטים המקשים עליהם בתפקודם היומיומי.

מתוך האתגר האישי שלי, נוצר בי רצון עז לתרום מהידע הטיפולי שלי ולעזור להורים וכמובן לילדיהם להתמודד בצורה מיטבית עם האתגרים השונים הניצבים בדרכם.

הורים יקרים,

באתר זה תמצאו מאמרים וטיפים חשובים בתחומי החינוך, לקויות למידה, הפרעות קשב ובעיות התארגנות שיעזרו לכם בהתמודדות עם ילדיכם. 

כמו כן, בחנות האתר תמצאו ספרים דיגיטליים הקשורים לנושאים אלו אשר בעזרתם תלמדו להתמודד עם אותו הקושי בצורה חווייתית (באמצעות סיפור שהילד יוכל להזדהות עמו). זו גם הזדמנות מיוחדת עבורכם לבילוי זמן איכות אמיתי עם ילדיכם. 🙂  

בחנות האתר תמצאו גם עזרים שונים שנועדו לעזור לילדים המתקשים לארגן בצורה יעילה את יומם/ פעילויותיהם כדי שלא ישכחו את משימותיהם. 

להלן הספרים הדיגיטליים הנמצאים באתר 

 • רון לומד להתארגן” הנו ספר הנכתב עבור ילדים בגילאי 5-10 , במטרה לעזור להם לשפר את מיומנות ההתארגנות, להתנהל מהר יותר ולקחת אחריות אישית על ביצוע משימותיהם היומיומיות והשגרתיות. הספר מספר על ילד בשם רון ,ילד חולמני החווה קושי בהתארגנות במשימותיו השגרתיות. הוא נוטה למשוך זמן ושוכח מה עליו לעשות. בגלל התנהלותו האטית הוריו מאחרים מדי בוקר לעבודה והוא מאחר לביה”ס, מצב זה יוצר בבית מתח רב. ילדים החווים קושי בהתארגנות יכולים בקלות להזדהות עם דמותו של רון . בסיפור שילבתי 2 טכניקות יעילות אותן יישמתי בטיפולי עם ילדים עם קשיי התארגנות. טכניקות אלה יכולות לעזור לכל הילדים לשפר את התארגנותם היומיומית ויעילות במיוחד עבור ילדים עם הפרעת קשב וריכוז ( ADD / ADHD). הסיפור נכתב בצורה חווייתית וקלילה ומלווה בחריזה . היכנסו לקרוא את הקטע מהפרק הראשון.
 • “קשת הרגשות שלי” הנו ספרון חידות קליל על זיהוי והכרת רגשות (ארבעה עשר במספר), מיועד לילדים בגילאי 6-10. ספר חידות זה עוזר לילדים להתוודע אל מגוון הרגשות הקיים בהם ומלמדם לזהות רגשות אלה בעצמם בהתאם למצבים אותם הם חווים. אם ברצונכם להעביר זמן איכות עם ילדכם תוך שילוב של כיף, צחוק, מחשבה ולמידה, זהו הספר בשבילכם. מה? לא תכנסו לקרוא ולפתור את החידה הראשונה???
 • הספר “להרגיע את מכששולה” – ספר המיועד לילדים בגילאי 6-10 אשר חווים התקפי זעם וחווים קושי בהתמודדות עם כעסים. הסיפור נכתב בצורה חווייתית וקלילה (מלווה בחריזה) ומלווה בציורים מרהיבים  הממחישים את המתרחש בראשו של הילד בשעת חווית הכעס, כמו כן הסיפור חושף את הילד/ה לתובנות על הקולות הפנימיים שבתוכו/ה ולאופן ניהולם, (לשינוי אופן החשיבה השלילי לחשיבה חיובית ומקדמת). כמו כן הסיפור נותן לילד/ה כלים פרקטיים להרגיע את עצמו/ה . הספר משלב את הידע הטיפולי שלי מתחום ה C.B.T  , דמיון מודרך וקינסיולוגיה חינוכית. היכנסו לקרוא קטע מהפרק הראשון!

עזרים להתארגנות 

 • לוח “הארגונית שלי” לוח ידידותי ורב פעמי , ישמש את ילדיכם לזמן רב. הלוח מכיל שבע טבלאות המרכזות מידע חשוב עבור כל תלמיד/ה. בעזרתו הילדים יוכלו להיות בשליטה על היום יום שלהם מבלי לשכוח פרטים חשובים כגון: ססמאות שונות, מועדי בחינות, אירועים חשובים שיש לזכור ולהתכונן אליהם, משימות יומיומיות שיש לבצע וכד’. לוח זה עוזר לילדים לפתח אחריות אישית על משימותיהם, משפר את יכולת הארגון שלהם וגורם להם לפתח עצמאות ופחות להיות תלויים בהוריהם, שעד כה דאגו להזכיר להם את מחובותיהם. לוח זה פתרון יעיל עבור ילדים עם קשיי התארגנות או הפרעות קשב או אשר זקוקים לוודאות ותזכורות רבות כדי לזכור מידע חיוני. הלוח קיים ב3 דוגמאות לבחירתכם. היכנסו לראות אותו.

הירשמו לאתר כאן!

הקליקו כאן למעבר למוצרים!

בקרוב יעלו עוד מוצרים וספרים עליהן אני שוקדת.

כמו כן, תוכלו לקרוא עלי ולהכיר אותי מעט יותר כאן.

אתם מוזמנים גם להירשם לשירות RSS לפוסטים שלי בשביל לעקוב אחרי פוסטים חדשים (ראו למטה לינק).

כרגע אפשרות התשלום היא רק באמצעות פייפאל.

תודה ותיהנו!

אילנה.

 

3 comments to ברוכים הבאים לאתר קידום יכולות הילדים וההורים!

 • חנוך

  הקראתי את הספר להרגיע את מכששולה לביתי, בת ה 6, היא אף הצליחה לקרוא חלקים מסוימים מהספר בעצמה. נהנינו שנינו.
  תודה רבה, מחכים לספרים הבאים

  Reply
 • אילנה

  שמחה לשמוע שניהנתם מהספר 🙂
  ומקווה שבשעת הצורך תיזכרו בטכניקות המובאות בסיפור ואלה יהיו לכם לעזר.
  מכל הלב, אילנה.

  Reply
 • megalinamo

  לחפס שם אחר ?Galinamishka זה בסדר?

  Reply

כתיבת תגובה

Comment
Name*
Mail*
Website*